ورود عضویت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

تابلو روان

تابلو روان در راستای اهداف تبلیغاتی و نمایشی در نمایشگرهای الکترونیکی استفاده می گردد. تابلو روان از اجزا و قطعات مختلفی تشکیل می گردد. ماژول تابلو روان ، قاب تابلو روان ، پاور تابلو روان و نیز کنترلر مواردی هستند که با در کنار هم قرار گرفتن تابلو روان را تنظیم می نمایند. قاب تابلو روان اغلب باکسی از جنس فلز و یا غیره می باشد که ماژول ها بر روی آن به صورت پیچ شده ثابت می گردند. قاب تابلو روان می بایست ضدآب باشد تا در صورت برخورد با آب در عملکرد مورد اختلال نگردد.

تابلو روان ثابت

تابلو روان ثابت در واقع نمایشگر دیجیتالی می باشد که در دستگاه ها و ماشین های مختلف مانند ساعت ، ماشین و نیز دیگر موارد استفاده می شوند. خاموش و روشن شدن نور ماتریس موجب می شود که متن و یا تصویر گرافیکی به نمایش گذاشته شود. تابلو روان ثابت که در تبلیغات ها استفاده می گردد با نورهای رنگی متنوع زیبایی و توجه افراد را به خود جلب می نماید.

تابلو روان هوشمند

تابلو روان هوشمند در ابعاد و نیز طرح های مختلف طراحی و ساخته می شوند. محتوای موجود در نمایشگر تابلو روان امکان تغییر بسیار سریع برای آنها وجود دارد بعلاوه اینکه در قیمت های مختلف نیز وجود دارد. میزان نور ها و لامپ های استفاده شده در برق مصرفی اثرگذار می باشد و تعیین کننده خواهد بود.