ورود عضویت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

قیمت تابلو روان

 

 

قیمت تابلو روان بسته به اینکه از ماژول جند رنگه در ساخت تابلو روان استفاده شده است قیمت های متفاوتی را ارائه می نمایند. ماژول تابلو روان در یک رنگ ، دو رنگ ، سه رنگ و یا هفت رنگ که با عنوان فول کالر شناخته می شود متحتمل هزین های متفاوتی خواهد بود که به طبع استفاده از رنگ های بیشتر نیازمندی به قیمت بالاتر را ایجاد می نماید.

 

 

 

 

قیمت تابلو روان LED

 

 تعداد رنگ های بکار رفته شده در تابلو روان فاکتور اثرگذاری در تعیین قیمت تابلو روان می باشد. تابلو روان تک رنگ ، دو رنگ ، سه رنگ و هفت رنگ که به عنوان تابلو روان فول کالر محسوب می گردد. کیفیت ماژول تابلو روان نیز عامل و فاکتور تاثیرگذار در قیمت تابلو روان می باشد.

 

 

 

فاکتورهای قیمت تابلو روان

 

قیمت دهی تابلو روان براساس متریک های متعددی می باشد. تعداد رنگ های بکار برده شده ، کیفیت ماژول تابلو روان ، قالب تابلو روان استفاده شده موجب می گردد که قیمت های مختلف را برای تابلو روان تعیین نماییم. همچنین سایز و ابعاد تابلو روان نیز از دیگر ملاک های تعیین کننده در این خصوص می باشد. فروشندگان تابلو روان برای مشتریان خود بسته به ابعاد مورد نظر آنها و نیز متن و تصویری که در نظر دارند در تابلو روان به نمایش گذاشته شود قیمت های متفاوتی را ارائه می نمایند و از شاخص های قیمت تابلو روان می باشد. تابلو روان در قیمت پایین و یا تابلو روان ارزان شاید برای برخی افراد ملاک تعیین کننده در خریداری باشد و نیز از طرف دیگر کیفیت ماژول تابلو روان نیز مطرح می گردد که باید مورد توجه افراد و خربداران تابلو روان قرار گیرد.