ورود عضویت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

ماژول LED

ماژول LED به واسط فاکتورهایی کیفیت خود را تعیین می نمایند. نوع چیپ کارخانه ، ضخامت PCB ، شدت نور LED ، دستگاه کپسولیشن LED مواردی هستند که در کیفیت ماژول LED تاثیرگذار می باشند. ماژول LED در رنگ های مختلف قرمز ، سبز، سفید و تمام رنگ می باشد.  در توضیح اینکه مژول ال ای دی چیست باید بیان نمود که سطح یک نمایشگر ال ای دی، تکه های کوچیکی را شامل می شود که همان معنای ماژول LED را عنوان می کنند و به واسط در کنار هم قرار گرفتن این ماژول های LED سطح نمایشگر تابلو روان LED تصویر را نمایش می دهد. تکه های ماژول LED قابل تعویض می باشد و در صورت خرابی و عدم کار کردن می توان آنها را تغییر و تعویض نمود.

 

 

ماژول LED تک رنگ

 

ماژول LED  تک رنگ که در آن از یک رنگ انتخابی استفاده می گردد می تواند در قابل تک رنگ قرمز ، سبز ، آبی و سفید ظاهر می گردد. برای مثال ماژول LED تک رنگ قرمز به صورت 1R نمایش داده می شود.

 

 

 

ماژول LED دو رنگ

 

ماژول LED دو رنگ که ازدو رنگ ترکیبی استفاده شده است برای مثال رنگ قرمز و سبز ، قرمز و ابی و دیگر ترکیب رنگ ها می تواند زیبایی بیشتر را ایجاد نماید.  بسته به نیاز و کاربرد می توان از ماژول LED در تعداد رنگ های متفاوت استفاده نمود. رنگی که می خواهیم به متن و تصویر دهیم در تعیین رنگ ماژول LED ما اثر گذار می باشد.